داستان بلند نوجوان در «چوپاچو»
زمان کنونی: ۹-فروردين-۰۳, ۰۳:۲۵ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: booklove
آخرین ارسال: booklove
پاسخ ها 1
بازدید 4735

ارسال پاسخ  ارسال موضوع 
نویسنده پیام
کاربر جدید
*

وضعيت : آفلاین

اعتبار: 0

بازي مورد علاقه
تیم محبوب
حالت من

سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال

سطح: 1
اعتبار: 0 / 2
مهارت: 1 / 45
تجربه: 10 / 100

ارسال: #1
« چوپاچو » داستان بلند نوجوان شاهین رهنما است که به تازگی توسط انتشارات کودک و نوجوان مهرک منتشر شده است.
رهنما درباره این اثر گفت: این اثرداستان بلند واقع گرا هست که از تخیل نیز بهره برده است .

وی ادامه داد: شخصیت اصلی این داستان دو نوجوان هستند که شبها یک مردی را می‌بینند که بالاتر از درخت‌های آبادی روی هوا راه می‌رود، وقتی اولین بار این موضوع را مطرح می‌کنند فردی آنرا باور نمی‌کند اما بعدا به این نتیجه می‌‌رسند که این یک اتفاق واقعی است…

رهنما همچنین افزود: تلاش کردم با توجه به اینکه فرهنگی هستم و تا اندازه زیادی از حال و هوای نوجوانان آگاهی دارم آنها را ارتباط بدهم به دنیای نوجوانان قدیمی و نوجوانی خودم.

این نویسنده خاطرنشان کرد: اِلمان‌هایی آوردم که برای نوجوان شهری داستان قابل درک و لمس باشد از طرفی تلاش کردم شخصیت‌هایی خلق کنم که برای همه نوجوانان جذاب باشد. همچنین باید اذعان داشت که فضای روستایی برای همه زیباست مثلا در بحث فیلم زمانی که یک روستا را به خوبی به تصویر می‌کشند مردم جذب آن می‌شوند بنابراین سعی کردم تصویری ارائه کنم که همه بتوانند از آن لذت ببرند.

در قسمتی از داستان آمده است: بابا مردی را دیده بود که بالاتر از درخت‌ها روی هوا راه می‌رفت.صبح، آفتاب نزده، آمده بود تا خبر را به ما برساند.قطره‌های باران روی سبیل و ریش سفیدش می‌نشست و می‌چکید…..
این رمان نوجوان که با نشان مهرک منتشر شده، با قیمت 28000هزارتومان منتشر شده است.
۲-مرداد-۹۸ ۰۷:۳۳ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
آگهی
ارسال پاسخ 

Bookmarks

چه کسانی کسی از این موضوع دیدن کردن
3 کاربردرحال خواندن این موضوع:
Admin (۲۵-مرداد-۹۸, ۱۲:۱۶ عصر)، booklove (۲-مرداد-۹۸, ۰۷:۳۳ صبح)، cookiemonster1234 (۱۴-خرداد-۹۹, ۰۱:۴۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان